Steam 1

در هر خانه ای آلودگی های پنهانی وجود دارد که سبب بروز مشکلات سلامتی میشوند. ضعیف شدن سیستم دفاعی باعث ایجاد عفونت شده و حتی ممکن است عوارض آن برای همیشه در بدن باقی بماند. بخارشویی این مشکل را به راحتی حل میکند. دستگاههای مدرن شرکت ساتراپ گستر و تکنیسین های این شرکت میتوانند که به هر گوشه، زاویه، برآمدگی که شرکت های نظافتی سنتی نمیتوانند پاکسازی کنند یا امکان دسترسی ندارند را پیدا و پاکسازی کنند. این فرایند بهداشتی تمامی جرم های مضری را که ممکن است به سلامت شما و عزیزانتان لطمه بزند را از بین میبرد.

 

 مبارزه و از بین بردن ساس تشک، کک و مایت ها

 

با تکنولوژی مخصوص بخار ، و تکنیک های منحصر به فرد کارشناسان ما، بخار شویی تنها راه تضمینی از بین بردن کنه های ریز گرد و غبار (مایت ) وکک است بلکه روش بسیار موثری برای نابودی ساس تشک و بیشترین جرم ها و باکتریها است.

 

کنه های گرد و غبار و مخصوصا ساس و کک به حرارت بالا بسیار حساس هستند، و در حرارت بالای 60 درجه سانتیگراد قطعاً از بین میروند. حا اینکه دستگاههای مورد استفاده این شرکت داری خاصیت آنتی باکتریال و مجهز به بخار صنعتی، با دمای 140 درجه سانتی گراد است. حرارت بالای بخار دستگاههای ما به طور کاملاً طبیعی و بدون نیاز به هیچگونه مواد شیمیایی مضر محیط را کاملا ضد عفونی کرده و به طور موثری تمامی جرم ها، کنه های گرد و غبار و حتی موجودات آلرژی زای دیگری مانند گالها، شپش ها، کک ها و خیلی دیگر از موجودات مضر را از بین می برد. حرارت تولید شده از دستگاههای ما خیلی بیشتر از آنچه که نیاز است بوده و این موضوع کمک میکند تا حرارت بخار تا اعماق وسایل نفوذ کرده و تمامی کنه های گرد و غبار و حتی تخم ساس را از بین ببرد.

 

Steam 3

 

جدول زیر میزان حرارت و زمان لازم برای نابودی ساس را نشان می دهد.

 

حرارت / زمان مورد نیاز برای کشتن ساس در تمامی مراحل رشد
زمان مورد نیاز حرارت / دما
7 ساعت 45 درجه سانتی گراد
90 دقیقه 48 درجه سانتی گراد
1 دقیقه 50 درجه سانتی گراد

 

برای بخارشویی حرارت سطح باید به 71-82 درجه سانتیگراد برسد تا این اطمینان داده شود که حرارت سطح به سرعت به 50 درجه سانتیگراد برسد.

در ضمن، بین بردن ساس فقط با سمپاشی امکان پذیر نیست چرا که فقط حشرات بالغ از بین میروند و تخم ها پس از مدتی مجدا باز شده و محیط را دوباره آلوده میکنند. ساس ها معمولا در نزدیکی شما (تخت خواب، مبل، تشک خوشخواب، فرش و...) زندگی میکنند که با در نظر گرفتن این موضوع سمپاشی منجر به آلوده تر شدن محیط زندگی میگردد. در حالیکه روش بخارشویی کاملا با محیط زیست سازگار است و نیازی هم به مواد شمیایی نیست.

شاید بهتر باشد برای داشتن محیطی عاری از هرگونه آلودگی این درمان هر سه ماه یکبار تکرار شود.

با ما تماس بگیرید تا اولین دوره ضدعفونی منزل شما را آغاز کنیم.


Steam 4

ضدعفونی کردن تشک خوشخواب ، فرش، موکت و مبل

 

بجای جارو کردن گرد و غبار و پخش کردن کنه های گرد و غبار به صورت ناکارآمد و هزینه کردن مبالغ زیادی جهت تشک های ضد باکتری یا خرید پدهای متعدد ، بهتر است سرویس های ضدعفونی بخار را هر 4 یا 6 هفته یکبار جایگزین کنید تا تمامی موجودات حساسیت زا از بین بروند. در فرآیند گندزدائی و ضدعفونی کردن، ما از بخار خشک استفاده میکنم بدین معنی که کمتر از 5% رطوبت در این فرآیند وجود دارد و به همین دلیل است که پس از اتمام کار امکان رشد قارچ و کپک کاملا از بین میرود همچنین چون رطوبت ناحیه بخار زده بشدت افت میکند که امکان رشد کنه گرد و غبار را هم به حداقل می رساند.

 

نکته: لازم به ذکر است که این سرویس در خدمات شستشوی مبل، فرش و موکت و خوشخواب در محل نیز مورد استفاده قرار میگیرد، بنابراین نه تنها مبل، تشک خوشخواب و فرش شما با بهترین مواد در منزل شسته میشود بلکه به طور همزمان کاملا ضدعفونی نیز میگردد. ضمن اینکه حرارت بالای بخار کمک میکند که بوی بدی که به دلیل کثیفی و کهنگی در اثاثیه جای گرفته اند نیز کاملا از بین برود.

 

کارکنان فنی ما اکنون آماده اند تا با ارائه خدمات ذیل شرایط سلامت شما را بهبود ببخشند.

 • بخارشویی و ضدعفونی کردن کل منزل و محل کار
 • بخارشویی جهت از بین بردن ساس
 • بخارشویی و ضدعفونی کردن تخت خواب و تشک خوشواب
 • بخارشویی و ضدعفونی کردن فرش
 • بخارشویی موکت
 • بخارشویی داخل ماشین
 • بخارشویی و ضدعفونی کردن سرویس بهداشتی و حمام
 • بخارشویی کاشی و سرامیک
 • بخارشویی و ضدعفونی کردن پارکت
 • بخارشویی پنجره ها و دیوارها
 • چربی زدایی دیوارها و کف
 • بخارشویی و ضد عفونی کردن کف
 • بخارشویی و چربی زدایی اجاق گاز ، فر، میکروفر و هود
 • بخارشویی شیرآلات

سرویس های بخارشویی ، جهت جابجایی به منزل جدید ضروری هستند. از آنجا که منازل مستاجری بیشتر در معرض این آلودگی ها هستند اجازه دهید منزل شما قبل از نقل مکان پاکسازی شود تا بتوانید به راحتی در آن زندگی کنید.

 

Steam 2

 بخارشویی تخت خواب، از بین بردن ساس، بخارشویی تشک خوشخواب، بخارشویی و ضدعفونی کردن حمام، بخارشویی پارکت، بخارشویی و ضد عفونی کردن سرویس بهداشتی، بخارشویی و ضدعفونی کردن دیوارها و کف، ضد ساس، ضد کنه خاک، از بین بردن داست مایت، بخارشویی داخل ماشین، ضدعفونی کردن وسایل منزل، بخارشویی میکروفر، بخارشویی هود، بخارشویی گاز، چربی زدایی فر، چربی زدایی دیوارها، بخارشویی شیرآلات، بخارشویی پنجره ها، شستشوی پنجرهه ها با بخار، شستشوی کاشی، شستشوی سرامیک، بخارشویی کاشی و سرامیک، شستشوی فر،شستشوی حمام، ضد عفونی کردن منزل، شستشوی فرش، شستشوی خشخواب، شستشوی موکت، شستشوی صندلی ماشین، شستشوی صندلی اداری، شستشوی صندلی نهارخوری، شستشوی فرش ابریشم، شستشوی فرش دستباف، شستشوی مبل، شستشوی مبل راحتی و استیل، قالیشویی، بخارشویی مبل، بخارشویی فرش در منزل، بخارشویی موکت، بخارشویی نمازخانه، بخارشویی تشک خوشخواب، از بین بردن ساس، از بین بردن بید، از بین بردن کک، از بین بردن ساس تشک، از بین بردن ساس فرش، از بین بردن ساس رختخواب، از بین بردن ساس در منزل، بخارشویی حمام