Farsh 95 banner

تمیز کردن انواع موکت و فرش، شستشوی انواع فرشهای دستباف، گل ابریشم، چله ابریشم، گبه، قالیچه و فرشهای ماشینی در منزل با بهترین دستگاهها و مواد شوینده. متخصص در شستشوی انواع فرش دستباف (نو، کهنه، صادراتی، اعلاء) و ماشینی، فرش های زمینه روشن و تراکم بالا بدون آسیب رساندن به بافت و رنگ فرش و ریشه آن.

در زمان شستشوی فرش، کثیفی ها از عمق فرش و موکت توسط دستگاه بیرون کشیده میشود و از ته نشین شدن خاک و آلودگی ها در گره فرش جلوگیری میگردد به همین دلیل تمیزی طولانی تری را نسبت به شستشوی فرش در گارگاههای قالیشویی به شما عرضه میکند.

خدمات قالیشویی در غرب، شمال، مرکز و برخی از مناطق شرق نیز قابل ارائه هستند:

 • شستشوی فرش دستباف در منزل
 • تمیز کردن فرش های صادراتی و اعلاء
 • شستشوی موکت خارجی در محل
 • تمیز کردن پالاز موکت و ظریف مصور
 • شستشوی قالیچه دستباف و ماشینی 
 • شست و شوی فرش ماشینی در منزل
 • شستشوی موکت پرز بلند، طرحدار و نمدی در منزل
 • شست و شوی انواع گبه، قالیچه، فرشهای بلژیکی و کناره
 • بخارشویی و ضد عفونی، ساس کشی فرش و موکت
 • شست و شوی انواع گبه، قالیچه، فرشهای بلژیکی و کناره در منزل
 • شستشوی موکت سالنها ، منازل و ادارات با هر مساحت در محل
 • شستشوی فرش تمام ابریشم، کرک ابریشم و گل ابریشم در منزل
 • شستشوی فرش نمازخانه، حسینه، مساجد و شستشوی سجاده فرش
 • شست و شوی فرش و موکت سالنهای آمفی تئاتر، سالن کنفراس ، نمازخانه ها مدارس و سینماها

تمامی خدمات شستشوی فرش و موکت به صورت اعلاء شور می باشد

Farsh 95 2

نکاتی در مورد انتخاب قالیشویی و ارائه آن برای شستشوی در خارج از منزل

این روز‌ها برای تمیز کردن فرش همه یک نیازمندی باز ‌می‌کنند و بعد یک شماره از قالیشویی بر میدارند، اولش قالیشویی ها یک قیمت برای شستشوی فرش می‌گویند، اما بعد مشخص میگردد که اگر بخواهند غیر از «آب» چیزی شبیه «پودر شست‌ و شو » هم اضافه کنند، قیمت بالاتر می‌رود و بعد هزینه ایاب و ذهاب ... همین طور تا وقتی که به شستن یک فرش می‌رسید، قیمت ممکن است چند برابر شود.

اصلی ترین اشکال این قالیشویی ها، استفاده از مواد نگهدانده رنگ است که ترکیب شیمیایی دارد و کیفیت فرش ها را کاهش می دهد و از ارزش فرش و موکت می کاهد. رونق گرفتن کارگاههای قالیشویی ها سبب به وجود آمدن قالیشویی ها بی اسم و رسمی میشود که تنها با تعدادی شماره تلفن و قیمت معمولا خیلی پایین اقدام به تبلیغات و جذب مشتری می کنند که به دنبال آن گاهی مشکلاتی برای خانواده ها به وجود می آورند و مشتریان اکثرا از شست و شوی فرش ها راضی نیستند.

اثرات مخرب روی تار و پود

کارشناسان فرش معتقدند که متاسفانه قالی‌شویان از موادی استفاده می‌کنند که به کیفیت نخ‌ها لطمه وارد می‌کند. این مواد شیمیایی نه تنها تاثیر چندانی در حفظ رنگ‌ها نمی‌گذارند، بلکه حالت مخربی در تار و پود فرش دارند و آنها را آماده پوسیدگی می‌کنند و در هر با شست و شوی کیفیت فرشها افت میکند. آنها به صاحبان فرش‌ها توصیه می‌کند: سعی کنید از مؤسسه‌های نامعتبر یا ناشناس برای شستن فرش‌های خود استفاده نکنید؛ چراکه کیفیت فرش شما خراب می‌شود. در حقیقت اگر سالی یک بار قالی‌ شویی ها با دستگاههای غیر استاندارد فرش‌های شما را بشویند، برای نابودی فرش شما کافیخواهد بود.

Farsh95 3

قالیشویی و مبل شویی در محل

جهت حل مشکلات ذکر شده در بالا، ساتراپ گستر لیان اقدام به شستشوی انواع فرش دستباف، گل ابریشم، ماشینی، گلیم، گبه و موکت در منزل کرده است. بدین صورت که نیازی به ارسال فرش شما به خارج از منزل نیست و شستشوی آن در مقابل دیدگان شما در منزل با دستگاههای مکانیزه انجام میگیرد.

از آنجایی که تمام فرآیند شستشوی با دستگاههای استاندارد و معتبر انجام میشود به هیچ عنوان پاشش مواد شوینده یا کثیفی در داخل منزل ندارد و در مقابل دیدگان مشتریان عزیز فرش ها و موکت ها با کیفیت بسیار بالایی شست و شوی خواهند شد.

در سیستم شستشوی فرش این شرکت، مواد شوینده غیر اسیدی فاقد هر گونه رنگ و بو استفاده میشود و هیچونه آسیبی به الیاف و رنگ فرش نمی رساند. کاملا تخصصی و حرفه ای در برابر دیدگان شما فرش شما شستشوی خواهد شد.

همچنین خدمات تمیز کردن و شستشوی موکت در محل، با همین سیستم قابل ارائه است و نیازی به جدا کردن چسب موکت و خطر آب رفتن احتمالی آن نیز نمی باشد. شستشوی موکت در ادارات یا منازل انجام شده و هیچ گونه پاشش مواد شوینده و کثیفی در منزل ندارد.

شاید بد نباشد که بدانید که شرکت ها و قالیشویی های که با قیمت های پایین شست و شوی فرش را انجام می دهند  یا معمولا غیر معتبر هستند یا دستگاهها و مواد شوینده غیر استاندارد استفاده میکنند. اگر بدنبال کیفیت بالا شست و شوی و حفظ ارزش فرش خود هستید با ما تماس بگیرید.

جهت اطلاع از قیمت قالیشویی و قیمت شستشوی فرش و موکت لطفا با شماره های مندرج تماس حاصل کنید.

توصیه: به مشتریان عزیز توصیه میشود جهت حفظ کیفیت فرش خود، از تمیز کردن فرش و موکت با شامپو های دستی خودداری فرمایید.

تمیز کردن فرش، قالیشویی فرش، شستشوی فرش، فرش شویی، موکت شویی، تمیز کردن موکت، اصول شستشوی فرش، شستشوی فرش ابریشم، خشکشویی فرش وموکت، طریقه شستشوی فرش دستباف، حفظ و نگهداری فرش دستباف، شستشوی فرش صادراتی، تمیز کردن فرش ماشینی، اعلا شویی فرش، قیمت شستشوی فرش، قیمت قالیشویی، شستشوی فرش در منزل، شستشوی موکت در محل، قالیشویی ساتراپ گستر، شست و شوی فرش و قالیچه، شستشوی گبه و کناره، شست و شوی فرش در محل، تمیز کردن فرشهای کرک ابریشم، نظافت فرش، شستشوی فرش تمام ابریشم، شستشوی فرش زمینه روشن، پاک کردن لکه فرش، شستشوی فرش دستباف در منزل، شستشوی فرش ابریشم در منزل، شستشوی موکت در محل، قالیشویی در محل،، شستشوی قالیچه دستباف، خشکشویی موکت خارجی در محل، شستشوی موکت پالاز، شستشوی موکت پرز بلند، شستشوی موکت در منزل، شستشوی موکت اداری، شستشوی موکت سالن آمفی تئاتر، شستشوی فرش نمازخانه، شستشوی موکت نمازخانه، شستشوی موکت سینما، شستشوی موکت سالن همایش، شستشوی فرش سینما،، شستشوی فرش حسینه، خشکشویی فرش، خشکشویی موکت در محل، بخارشویی فرش، از بین بردن ساس فرش و موکت، پاک کردن فرش، شستشوی و تمیز کردن فرش دستباف