sofa 1

 ارائه خدمات شستشوی مبل و صندلی نهارخوری با مواد درجه یک، بدون بو ، بدون رنگ

 

خدمات شستشوی و خشکشویی مبل با دستگاههای مکانیزه شامل:

 • شستشوی مبل راحتی
 • شستشوی مبل استیل
 • شستشوی مبل چرم
 • شستشوی مبل سفید
 • خشکشویی انواع صندلی
 • شستشوی مبل سلطنتی
 • شستشوی مبلمان اداری
 • پاک کردن لکه از مبل
 • خشکشویی مبل نیمه استیل
 • شستشوی صندلی نهارخوری
 • شستشوی مبل اسپرت چرمی
 • شستشوی مبل تخت خواب شو
 • پاک کردن لکه صندلی نهارخوری
 • خشکشویی مبل راحتی دسته چوبی
 • شستشوی صندلی و مبلمان( چرمی ،جیر، مخمل ، پارچه ای و ...)

sofa 3

شستشوی مبل راحتی و استیل در منزل

شستشوی مبل و صندلی نهارخوری در منزل با دستگاههای تمام اتوماتیک و بهترین مواد شوینده و لکه بر های خارجی انجام میپذیرد. شستشوی مبل توسط سیستم تزریق و مکش انجام میگیرد. همچنین دستگاه های مورد استفاده در شستشوی مبل و صندلی نهارخوری ساتراپ گستر داری خاصیت آنتی باکتریال و مجهز به بخار صنعتی با دمای 140 درجه سانتی گراد و دستگاه خشک کن بوده و زمان انتظار شما برای استفاده مجدد کاهش خواهد یافت. وکیوم قوی و مناسب تمامی جرم و آلودگی را بدون آسیب به بافت مبل از عمق آن خارج می کند مبل و صندلی نهارخوری شما را به حالت تمیز برمیگرداند. پس از شستشو و آبگیری، مبلمان و صندلی نهارخوری شما در کمتر از 3 ساعت قابل استفاده خواهد بود.

 

دماي بالاي بخار ضمن افزايش قدرت پاك كنندگي مواد شوينده ، نیاز بكار بردن برس دریلی چرخان ( كه سبب از بين رفتن بافت پارچه مبل ، و الیاف و اسفنج آن مي شود) را از بین میبرد و در مقابل دیدگان مشتریان محترم مبل و صندلی نهارخوری با کیفیت صد درد صد بالاتر و زمان کمتر شستشو میشود.

بخار متصاعد شده از دستگاه بخارشوی به وسیله مقدار اندکی آب تولید می‌شود و همین حجم اندک باعث می‌شود رطوبت کم و بخار با حرارت بسیار بالا درون سطوح و درزهای مبل و صندلی نفوذ کند و به تمیزی بیشتر آنها منجر شود. این بخار معمولا برای سطوح هایپرآلرژن هم قابل استفاده است و چون در آن از هیچ ماده شوینده شیمیایی استفاده نمی‌شود، خطری برای مبتلایان به آلرژی در بر ندارد.حرارت بالای بخار در زمان شستشو مبل تمامی قارچ‌ها ، باکتری‌ها، داست مایت، کک و ساس و کپک ها را از بین میبرد و منزل را عاری از هر گونه آلرژی می نماید. دستگاههای شستشوی مبل ما دارای مزیت ضد عفونی به دلیل دمای بالای بخار و نیز دارای استاندارد ضد کک و باکتری از اروپا می باشند ، که جدید ترین روش شستشوی مبل در ایران میباشد.

 

پاک کردن انواع لکه از مبل و صندلی نهارخوری

لکه های ایجاد شده بر روی مبل هر چه تازه تر باشند امکان پاک شدن آنها بیشتر میشود. اما گاهی اوقات پاک کردن لکه ها قدری مشکل میشود، مخصوصا اگر زمان زیادی از ایجاد لکه گذشته باشد یا خود مشتری اقدام به استفاده از مواد نامناسب جهت پاک کردن لکه کرده باشد. در مورد لکه های قدیمی، معمولا آنها به خورد پارچه مبل رفته و پاک کردن آنها مستلزم مواد مخصوص و زمان بیشتری برای پاک کردن کامل یا محو کردن آن خواهد بود.

 

خسارت به مبل و صندلی نهارخوری در شستشوی غیراستاندارد
گاها مبل و صندلی نهارخوری توسط خود مشتریان در منزل با شامپو فرش شستشوی میشوند. و از آنجائیکه امکانات و وسایل کامل و مورد نیاز اینکار را ندارند باعث آسیب به مبل و حتی چرک مرد شدن رنگ آن میشوند. استفاده از شامپو های نامناسب و از همه مهم تر خارج نکردن آب کثیف پس از شستشو ، باعث ایجاد لکه، بوی بد و گاها پوسیدگی مبل میشود. که این موضوع سبب میشود که در شستشوی بعدی رنگ مبل دیگر به حالت اولیه باز نگردد و یکسری از لکه ها برای همیشه بر روی مبل و صندلی ماندگار شوند.


از همه مهمتر اینکه،  شامپوی زدن به مبل و صندلی نهارخوری به صورت دستی، نه تنها آنها را تميز نمي کند، بلكه پارچه آنها را لوچ و چسبنده کرده و از آنجا که رطوبت به عمق اسفنج مبل و صندلی می رسد باعث ديرتر خشك شدن آنها مي شود. این رطوبت طولانی باعث پوسیدگی پارچه مبل خواهد شد و اگر چند بار اين عمل را تكرار كنيد، به مرور زمان رویه مبل و صندلی نهارخوری حتما"خواهد پوسید.

 

لطفا برای اطلاعات بیشتر در مورد تعرفه های شستشو مبلمان و صندلی در محل و یا رزرو خدمات با ما تماس حاصل فرمایید.

 

sofa 2

 شستشوی مبل، شستشوی صندل نهار خوری، شستشوی مبل در منزل، شستشوی مبل در محل ،خشکشویی مبل در منزل ، خشکشویی صندلی نهارخوری، شستشوی مبل راحتی ، شستشوی مبل استیل، شستشوی مبل چرم، شستشوی مبل مخمل، شستشوی مبل جیر، شستشوی مبل خارجی، شستشوی مبل ترک، شستشوی مبل تخت خواب شو،خشکشویی مبل تخت خواب شو، شستشوی مبل دسته دار، شستشوی مبل سفید، شامپو کردن مبل، پاک کردن لکه از مبل، شستشوی مکانیزه مبل، خشکشویی مبل در محل، خشکشویی مبل در منزل، شستشوی صندلی نهارخوری در منزل، شست و شوی مبل در منازل و ادارات، بخارشویی مبل، مبل شویی ، شست و شوی مبل راحتی، شستشو مبل استیل، شستشوی مبل با دستگاه، بخارشویی فرش و مبل، شست و شو مبل با دستگاه، خشک شویی مبل در منزل، شستشوی مبل در غرب، شستشوی مبل در شمال، شستشوی مبل تمام نقاط، شستشوی مبل سلطنتی، شستشوی مبل فرهی، شستشوی مبل استیل سلطنتی، خشکشویی مبل ادارات، خشکشویی مبل چرم، از بین بردن ساس