office carpet banner

موکت تاثیر بسزایی در زیبایی خانه و محل کار دارد و می تواند چشم انداز طراحی آنها را عوض کند. لذا تمیزی موکت از جمله مهمترین عوامل در جلوۀ زیباتر خانه یا محل کاراست. بهترین روش برای موکت شویی و تمیز کردن موکت بهره گیری از شرکتهای معتبر شوینده که با استفاده از مواد شوینده استاندارد و دستگاه مناسب کار شستشوی موکتهای شما را انجام می دهند می باشد.

 خدمات تمیز کردن موکت در ادارات، سینماها و سالن همایش:

 • شستشوی انواع موکت ادارات
 • شستشوی پالاز موکت
 • شستشوی موکت کبریتی
 • شستشوی موکت موزاییکی
 • تمیز کردن موکت های طرح دار
 • شستشوی موکت نمازخانه ها
 • خشکشویی موکت سالن سینما
 • شستشوی موکت پرز بلند
 • شستشوی موکت های بلند بافت
 • خشکشویی موکت سالن آمفی تئاتر
 • شستشوی موکت های زمینه روشن
 • تمیز کردن موکت ظریف مصور
 • شستشوی موکت مساجد و حسینه ها و مصلی ها
 • شستشوی موکت سالنها ، منازل و ادارات با هر مساحت
 • شست و شوی فرش و موکت سالنهای آمفی تئاتر، سالن کنفراس و مدارس

office carpet 2

شستشوی موکت ادارات، نمازخانه ، موکت سالن سینما و سالن کنفرانس و سالن آمفی تئاتر

خشکشویی و نظافت به موقع موکت از ارزش و اهمیت ویژه ای برخوردار است و رعایت اصول و قواعد خاص آن سبب خواهد شد تا موکت کیفیت اولیه خود را از دست ندهد و خصوصیات ظاهری و کیفی خود را حفظ کند.

جهت شستشوی موکت ادارات و اتاقهای کنفرانس و سالن همایش و سینماها که صندلی های آنان به زمین پیچ شده اند و امکان جابجایی وجود ندارد ، ساتراپ گستر لیان سیستم شست و شوی ویژه خود را به صورت تزریق و مکش ارائه کرده و این مشکل را کاملا حل کرده است. در این روش نیازی به جدا کردن چسب موکت از زمین نیست و شست و شوی موکت در محل به صورت کاملا مکانیزه انجام می پذیرد.

 آماده ارائه خدمات خشکشویی موکت به مجتمع های مسکونی و ادارای ، خصوصی و هتل ها، سینماها، سالن های تئاتر، تالارها، رستوران ها، نمایشگاه ها ، درمانگاهها و موسسات

office carpet 3

نکاتی چند در مورد تمیز کردن لکه موکت

اولین نکته مهم در مورد لکه موکت ، شناخت نوع و میزان تازگی آن است ، وقتی لکه ایجاد شده تازه باشد و بدانیم از چه ماده یا موادی تشکیل شده ، میتوانیم سریعتر نسبت به مواد مورد نیاز جهت رفع آن اقدام کنیم، تازگی لکه موکت باعث میشود که زودتر ، بهتر و با هزینه کمتر پاک شود. در غیر اینصورت ماندن و کهنه شدن لکه باعث ماندگاری آن در الیاف موکت شده و در نتیجه تمیز کردن موکت را دشوارتر می کند.

لطفا توجه داشته باشید که بعضی از لکه ها با آب داغ یا با صابون ماندگارتر میشوند. بنابراین پیشنهاد میکنیم عملیات پاک کردن لکه را به ما بسپارید تا موکت شما بدون آسیب به الیاف لکه زدایی شود.

قیمت شستشوی موکت در محل

میتوان گفت بودجه قابل پرداخت مهمترین موردی است که باید به هنگام تمیز کردن موکت در نظر داشت. معمولاً قیمت در ارتباط مستقیم با کیفیت است، متاسفانه مشتریان اکثرا به قیمت شستشوی موکت توجه میکنند تا کیفیت آن. خیلی وقت ها یک موکت گران قیمت بسیار زیبا را به دلیل نرخ پایین شستشوی به شرکت های متفرقه جهت شستشوی می سپارند که از مواد شوینده بی کیفیت و دستگاههای غیراستاندارد استفاده می کنند آنها کیفیت رافراموش کرده اند و در زمان واحد مبلغی هم بابت شستشوی موکت خود پرداخته اند که نه تنها تمیز نشده بلکه الیاف و کیفیت بافت آن هم از بین رفته است. بهتر است از شرکت های که خوش نام و صادق هستند خدمات شستشوی موکت بگیرید که هم از لحاظ کیفیت و هم قیمت شستشوی خیالتان راحت باشد.

 برنامه شستشوی موکت

عدم وجود یک برنامه دقیق درشست و شوی موکت، عامل اصلی کاهش کیفیت آنها است. متاسفانه در بعضی موارد برنامه تمیز کردن موکت به مدت زیادی به تعویق می افتد در نتیجه موکت بسیار کثیف میشود یا اینکه موکت توسط افراد غیر حرفه ای با دستگاههای غیر استاندارد شستشو میشود.که در این نحوه شست و شو ، تمامی لکه ها و آلودگی ها بر طرف نمی شوند و یا به دلیل مکش ضعیف این دسته از دستگاه ها و مواد شوینده غیر استاندارد، عمل دوباره کثیف شدن بعلت باقی ماندن مواد شیمیایی در موکت به سرعت اتفاق میافتد.

همچنین، موکت هایی که در مکان های پر ترددد نصب میشوند به توجه بیشتری نیاز دارند چرا که به دلیل پا خوردگی زیاد آلودگی ها بر روی موکت کوبیده و به اصلاح سبب چرک مردگی آن میگردد . در صورتیکه برنامه شستشوی موکت در زمان مناسب انجام نگردد احتمال بازگشت آن به حالت اول کمتر خواهد شد.

تاخوردگی موکت چگونه برطرف می شود

اگر تا خوردگی موکت خیلی زیاد نباشد، یعنی خود موکت از بین نرفته باشد می توانید با اتو تا خوردگی آن را درست کنید. البته برای رفع نقص ابتدا موکت را بشوئید و بعد از خشک شدن پارچه ای روی آن بگذارید، آن را اتو کنید. توجه داشته باشید، حرارت مستقیم به موکت آسیب می رساند.
 

office carpet 4

شستشوی موکت، تمیز کردن موکت، خشکشویی موکت، روشویی موکت، موکت شویی، شستشوی موکت در جا، شست و شوی موکت، خشکشویی موکت خارجی، شستشوی موکت ادارات، شستشوی موکت نمازخانه، شستشوی موکت با دستگاه، شستشوی موکت آمفی تئاتر، شستشوی موکت ظریف مصور، شستشوی موکت سالن همایش، شستشوی موکت اتاق کنفرانس، شستشوی موکت روشن، شست و شوی موکت تایلی، شست و شوی موکت پرز بلند، شستشوی موکت پالاز، شستشوی موکت کبریتی، خشکشویی موکت شرکت، شستشوی موکت سالن سینما، لکه زدایی موکت، پاک کردن لکه موکت، خشک شویی موکت، تمیز کردن موکت در محل، موکت شویی در محل، تمیز کردن موکت منازل، قیمت شستشوی موکت