Parket 1

 

تفاوت پارکت و لمینت و کفپوش؟
جنس پارکت از چوب طبیعی درختان است که پس از نصب بر روی زمین آنها را لاک می زنند. اما لمینت از الیاف چوب فشرده است و مانند پارکت مستقیما از چوب درختان ساخته نمی شود. در حالیکه جنس کفپوش ها از پی وی سی است. پارکت و لمینت بیشتر در منازل مورد استفاده قرار میگیرد حال آنکه، کفپوش ها به دلیل مقاومت بیشتر در ادارات مورد استفاده قرار میگیرند.
به طور کلی پارکت و لمینت می بایست مرتباً تمیز شده تا از میزان خط و خش و تغییر شکل آن جلوگیری شود اما استفاده از ابزارها و دستگاههای مناسب نیز مهم است.  نظافت پارکت و لمینت ، بصورت خشک و روزانه از ضرورت های کمک به عدم فرسایش و طول عمر بیشتر پارکت و لمینت می باشد و در سطوح بالاتر جهت نظافت و جرم گیری می توان از بخارشویی یا مواد نظافتی مناسب هم استفاده نمود.

 

شستشوی پارکت و کفپوش با دستگاه
زمانیکه جرم زیادی بر روی پارکت و لمینت جمع میشود یا اعضای خانواده آلرژی دارند، شستشوی پارکت بهترین راهکار خواهد بود. بخارشویی پارکت بدون نیاز به مواد شمیایی مضر تمامی جرم ها، باکتری ها و میکروب ها و قارچ ها را که در روش شستشوی سنتی باقی می مانند را از بین میبرد و همچنین کمک میکند تا بوی ماندگی کف که در اثر کثیفی به وجود آمده نیز از بین برود. 
بخارشویی استفاده از برس را که امکان ایجاد خط و خش بر روی پارکت می نماید را نیز از بین میبرد . در بخارشویی پارکت و لمینت امکان دسترسی به زوایا و نقاط کور به راحتی وجود دارد. بخارشویی همزمان با مکش کمک میکند تا آلودگی ها و غبار ریز روی پارکت به دورن دستگاه کشیده شود و در پایان کار علاوه بر حفظ ظاهر زیبای چوب، سطحی تمیز و عاری از هر گونه آلودگی و بو باقی بماند.

استفاده از مواد شوینده قوی در شستشوی پارکت و لمینت، نه تنها برای سلامتی ساکنین منزل مضر است بلکه باعث صدمه به لایه محافظ پارکت شده و جلای اولیه آن را از بین میبرد و به یاد داشته باشید که برای شستن پارکت، هرگز مانند وقتی که سرامیک را می‌شویید عمل نکنید. آب دشمن اصلی پارکت است و موجب از بین رفتن آن می‌شود در حالیکه در بخارشویی با حداقل رطوبت و تبخیر بالا در کمتر از چند ثانیه کف کاملا خشک خواهد بود.

شستشوی پارکت و لمینت بهتر است هر چند ماه یکبار برای سطوحی که گل آلود یا کثیف شده استفاده گردد و دمای بخار مصرفی می بایست بیشتر از ولرم و بدون رطوبت باشد. همه می دانیم شستشوی با بخار که بهترین روش محسوب میگردد ؛ باعث ایجاد خط و رگه بر روی پارکت و لمینت نمی شود و بعنوان نرم ترین مایع، صدمه ای به لایه حفاظتی وارد نمی نماید.

 

خدمات جرم گیری و شستشوی پارکت و لمینت:

  • شستشوی پارکت و لمینت
  • جرم گیری پارکت و لمینت
  • پاک کردن لکه نقاشی از پارکت
  • پاک کردن لکه رنگ از لمینت
  • نظافت پارکت بعد از بنایی
  • جرم گیری و شستشوی کفپوش
  • بخارشویی و ضد عفونی پارکت و لمینت
  • بخارشویی انواع کفپوش منازل و ادارات
  • پاک کردن لکه رنگ و سیمان رنگ از پارکت و لمینت

Parket 2

 شستشوی پارکت، جرم گیری پارکت، بخارشویی پارکت، غبارزدایی پارکت، ضدعفونی کردن پارکت، شستشوی لمینت، شستشوی کفپوش لمینت، جرم گیری لمینت، بخارشویی لمینت، جرم گیری کفپوش لمینت، بخارشویی لمینت، بخارشویی کفپوش، بخارشویی لمینت، ضد عفونی کردن کفپوش ، ضد هفونی کردن لمینت، شستشوی انواع کفپوش، جرم گیری کفپوش، جرم گیری سرامیک، بخارشویی کفپوش، پاک کردن لکه رنگ از پارکت، پاک کردن آثار نقاشی از پارکت، نظافت پارکت پس از بنائی، غبارزدایی پارکت پش از بنایی، پاک کردن سیمان رنگ، ساب، لکه زدایی پارکت، لکه زدایی رنگ از پارکت، پاک کردن انواع کفپوش از رنگ، پاک کردن پارکت از رنگ، شستشوی پارکت و کفپوش، شستشوی پارکت منزل